We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you click on the “Continue” button below, you agree to our use of cookies. If you would like to find more information about these cookies please click here, or change your browser cookie settings.

More information
Brownie cacao met gecarameliseerde amandelen
Terug naar producten

543

Poederbereiding voor gebakje, met suiker en zoetstoffen. Hypocaloriek en hypereiwitrijk tussendoortje, arm aan koolhydraten en vetten, verrijkt met vitaminen en mineralen waarvan de caloriewaarde 114 kcal per zakje is.

More details

Fondant met de krokante gecarameliseerde amandelen, deze brownie kunt u in de magnetron bakken in 1 minuut en lauw verbruiken. Voor een heerlijke pause met slechts 114 kcal.
Phase: 1
Gewicht: 150 g
Unit weight: 30 g
Portion: 5
Melkeiwitten, sojaproteïnen, eiwit, magere cacao 7%, sojavezels, gecarameliseerde gebrande amandelen 5.5%, (gebrande amandelen, suiker), tarwemeel, vol ei, erwteiwitten, aroma's, acaciagom, mineralen (kalium, fosfor, magnesium, ijzer, zink, mangaan, koper, jodium, selenium), plantaardige vetstoffen in poeder (sojaolie, glucosesiroop, melkeiwitten, stabilisator : natriumtrifosfaat, antiagglomerant : colloïdaal silicium, natuurlijk aroma), rijsmiddelen (citroenzuur, natriumbicarbonaat), zoetstoffen (kaliumacesulfaam, sucralose), vitaminen (C, PP, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, biotine, D, B12), emulgator (sojalecithine).
Macronutriments
100gPer portie% TEI
Energetische waarde (kcal)379114
Energiewaarde (kJ)1598479
Vetten (g)8,62,620%
Verzadigde vetzuren (g)2,30,7
Koolhydraten ( g)14,34,315%
Suikers (g)4,51,4
Vezels (g)8,42,5
Eiwitten (g)57,017,160%
Zout (g)2,000,60
Mineralen
100g% ADHPer portie% ADH Portie
Kalium / K (mg)167084%50125%
Calcium / Ca (mg)68085%20426%
Fosfor / P (mg)67596%202,529%
Magnesium / Mg (mg)12533%37,510%
Ijzer / Fe (mg)13,294%3,9628%
Zink / Zn (mg)880%2,424%
Koper / Cu (mg)0,990%0,2727%
Mangaan / Mn (mg)0,945%0,2714%
Selenium / Se (µg)4684%13,825%
Jodium / I (µg)11073%3322%
Vitamines
100g% ADHPer portie% ADH Portie
Vit. A (µg)58373%174,922%
Vit. D (µg)4,1783%1,2525%
Vit. E (mg)8,3369%2,521%
Vit. C (mg)37,547%11,2514%
Vit. B1 (mg)0,9284%0,2825%
Vit. B2 (mg)1,3395%0,429%
Vit. PP (mg)1594%4,528%
Vit. B6 (mg)1,2589%0,3827%
Vit. B9 (µg)16784%50,125%
Vit. B12 (µg)1,1747%0,3514%
Biotine (µg)12,525%3,758%
Vit. B5 (mg)2,542%0,7513%
Glutenbevattende granen en productenop basis van glutenbevattende granen, Soja en producten op basis van soja, Melk en producten op basis van melk (inclusief lactose), Eieren en producten op basis van eieren
Haut de page

14,49 €

Hulp Nodig?

Our teams are ready to support you from Monday to Friday,
+352 263 00 812

Contact-us

Tableau d'allergènes

Activate prescription

Beginnen met Eurodiet