We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you click on the “Continue” button below, you agree to our use of cookies. If you would like to find more information about these cookies please click here, or change your browser cookie settings.

More information
Omelet Kaas en Fijne Kruiden
Terug naar producten

563

Poederbereiding voor soep. Hypocalorische, eiwitrijke maaltijd, met verlaagd gehalte aan vetten, verrijkt met vitaminen en mineralen, waarvan de caloriewaarde 123 kcal per zakje is.

More details

Phase: 1
Gewicht: 150 g
Unit weight: 30 g
Portion: 5
Melkeiwitten, wit en geel van het ei in poeder 24%, kaasbereiding 15.5%, (zachte lactoserum in poeder, gesmolten kaas, gistextract, boterpoeder, zout, maltodextrine, melkeiwitten), sojaolie, aroma's (melk), mineralen (kaliumchlorure, melkmineralen, magnesiumcarbonaat, ijzerfumaraat, zinkoxyde, mangaansulfaat, kopersulfaat, kaliumjodure, natriumseleniet), maltodextrine, verdikkingsmiddel (guargom), bieslook 1.2%, kurkuma, vitaminen (C, B3, E, B5, B2, B6, B1, B9, A, biotine, D, B12), L-thréonine, emulgator (sojalecithine, zonnebloemlecithine), antioxydanten (ascorbylpalmitaat, alfa-tocoferolen). Eventuele sporen van gluten, selder, mosterd en vis.
Macronutriments
100gPer portie% TEI
Energetische waarde (kcal)411123
Energiewaarde (kJ)1726518
Vetten (g)14,04,231%
Verzadigde vetzuren (g)4,21,3
Koolhydraten ( g)15,04,515%
Suikers (g)9,42,8
Vezels (g)2,30,7
Eiwitten (g)55,016,554%
Zout (g)3,401,0
Mineralen
100g% ADHPer portie% ADH Portie
Kalium / K (mg)163082%48924%
Calcium / Ca (mg)967121%290,136%
Fosfor / P (mg)765109%229,533%
Magnesium / Mg (mg)19351%57,915%
Ijzer / Fe (mg)16114%4,834%
Zink / Zn (mg)9,595%2,8529%
Koper / Cu (mg)1,1110%0,3333%
Mangaan / Mn (mg)150%0,315%
Selenium / Se (µg)55100%16,530%
Jodium / I (µg)13087%3926%
Vitamines
100g% ADHPer portie% ADH Portie
Vit. A (µg)58573%175,522%
Vit. D (µg)4,284%1,2625%
Vit. E (mg)8,470%2,5221%
Vit. C (mg)3848%11,414%
Vit. B1 (mg)0,982%0,2725%
Vit. B2 (mg)1,393%0,3928%
Vit. PP (mg)1594%4,528%
Vit. B6 (mg)1,393%0,3928%
Vit. B9 (µg)16784%50,125%
Vit. B12 (µg)1,1747%0,3514%
Biotine (µg)1326%3,98%
Vit. B5 (mg)2,542%0,7513%
Soja en producten op basis van soja, Melk en producten op basis van melk (inclusief lactose), Eieren en producten op basis van eieren
Haut de page

14,49 €

Hulp Nodig?

Our teams are ready to support you from Monday to Friday,
+352 263 00 812

Contact-us

Tableau d'allergènes

Activate prescription

Beginnen met Eurodiet