Vi bruker informasjonskapsler for å sikre at vi gir deg den beste opplevelsen  vårnettside. Hvis du klikker på "Fortsett" knappen nedenfor, samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Hvis du ønsker mer informasjon om disse informasjonskapslenekan du klikke hereller endre nettleserens innstillinger for informasjonskapsler.

Mer informasjon

Kurv

Ingen produkter

0,00kr Frakt
0,00kr Total

Gå til kasse

Gratis levering
Osteomelett med urter
Tilbake til Produkter

563

Omelettblanding. Mellommåltid med lite kalorier og rikt på proteiner. Redusert fettinnhold, beriket med vitaminer og mineraler. 123 kcal per pose.

Mer detaljer

Fase 1
Vekt 150 g
Enhetsvekt 30 g
Porsjon 5
Melkeprotein, egge hvite og -plomme i pulverform 24%, smelteost 15.5% (pulverisert søt myse, smeltet ost, gjærekstrakt, smørpulver, salt, maltodekstrin, melkeprotein), soyabønne olje, smakstilsetninger (melk), mineralstoffer (kaliumklorid, melke mineralstoffer, magnesiumkarbonat, jernfumarat, sinkoksid, mangansulfat, koppersulfat, kaliumjodid, natriumselenitt), maltodekstrin, fortykningsmiddel (guargummi), gressløk 1,2%, gurkemeie, vitaminer (C, B3, E, B5, B2, B6, B1, B9, A, biotin, D, B12), L-treonin, emulgeringsmidler (soyabønne- og solsikkelesitin), antioksidanter (askorbylpalmitat, alpha-tokeferol). Kan inneholde spor av gluten, selleri, sennep og fisk.
makronæringsstoffer
100gPer porsjon% TEI
Energiverdi (kcal)411123
Energiverdi (kJ)1726518
Fett (g)14,04,231%
Mettede fettsyrer (g)4,21,3
Karbohydrater ( g)15,04,515%
Sukker (g)9,42,8
Fiber (g)2,30,7
Proteiner (g)55,016,554%
Salt (g)3,401,0
Mineraler
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Kalium / K (mg)163082%48924%
Kalsium / Ca (mg)967121%290,136%
Fosfor / P (mg)765109%229,533%
Magnesium / Mg (mg)19351%57,915%
Jern / Fe (mg)16114%4,834%
Sink / Zn (mg)9,595%2,8529%
Kopper / Cu (mg)1,1110%0,3333%
Mangan / Mn (mg)150%0,315%
Selen / Se (µg)55100%16,530%
Jod / I (µg)13087%3926%
Vitaminer
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Vit. A (µg)58573%175,522%
Vit. D (µg)4,284%1,2625%
Vit. E (mg)8,470%2,5221%
Vit. C (mg)3848%11,414%
Vit. B1 (mg)0,982%0,2725%
Vit. B2 (mg)1,393%0,3928%
Vit. PP (mg)1594%4,528%
Vit. B6 (mg)1,393%0,3928%
Vit. B9 (µg)16784%50,125%
Vit. B12 (µg)1,1747%0,3514%
Biotin (µg)1326%3,98%
Vit. B5 (mg)2,542%0,7513%
Soyabønner og produkter fremstilt av soyabønner, Melk og melkeprodukter (inkludert laktose)
Øverst på siden

219,00kr

Tilgjengelighet På lager

Selges kun med erklæring
Trenger du hjelp?

Vi har åpent mandag - fredag kl. 0900 - 1500. 
Ring oss på: 22 92 60 00

eller send oss en e-post

 

Tabell allergener

Activate prescription

Begynn med Eurodiet