Vi bruker informasjonskapsler for å sikre at vi gir deg den beste opplevelsen  vårnettside. Hvis du klikker på "Fortsett" knappen nedenfor, samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Hvis du ønsker mer informasjon om disse informasjonskapslenekan du klikke hereller endre nettleserens innstillinger for informasjonskapsler.

Mer informasjon

Kurv

Ingen produkter

0,00kr Frakt
0,00kr Total

Gå til kasse

Gratis levering
Kakaobrownie med karamelliserte mandler
Tilbake til Produkter

543

Kakeblanding med sukker og kunstige søtningsmidler. Karorifattig, proteinrik kake med redusert karbohydrat- og fettinnhold; økt innhold av vitaminer og mineralstoffer; 114 kcal per pose.

Mer detaljer

Denne godbiten på 114 kcal lager du i mikrobølgeovnen på 1 minutt. La den så avkjøle før du lar smaksløkene nyte kontrasten mellom den myke brownien og de sprø karamelliserte mandlene.
Fase 1
Vekt 150 g
Enhetsvekt 30 g
Porsjon 5
Melkeprotein, soyabønneprotein, eggehvite, fettredusert kakao 7 %, soyabønnefibrer, ristede karamelliserte mandler 5,5 % (ristede mandler, sukker), hvetemel, hele egg, erteprotein, smakstilsetninger, arabisk gummi, mineralstoffer (kalium, fosfor, magnesium, jern, sink, mangan, kopper, jod, selen), pulverisert vegetabilsk fett (soyabønneolje, glukosesirup, melkeprotein, stabilisator: natrium-tripolyfosfat, antiklumpemiddel: kolloidal silika, naturlig smakstilsetning), hevemidler (sitronsyre, natriumbikarbonat), kunstige søtningsmidler (kaliumacesulfam, sukralose), vitaminer (C, PP, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, biotin, D, B12), emulgator (soyabønnelecitin).
makronæringsstoffer
100gPer porsjon% TEI
Energiverdi (kcal)379114
Energiverdi (kJ)1598479
Fett (g)8,62,620%
Mettede fettsyrer (g)2,30,7
Karbohydrater ( g)14,34,315%
Sukker (g)4,51,4
Fiber (g)8,42,5
Proteiner (g)57,017,160%
Salt (g)2,000,60
Mineraler
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Kalium / K (mg)167084%50125%
Kalsium / Ca (mg)68085%20426%
Fosfor / P (mg)67596%202,529%
Magnesium / Mg (mg)12533%37,510%
Jern / Fe (mg)13,294%3,9628%
Sink / Zn (mg)880%2,424%
Kopper / Cu (mg)0,990%0,2727%
Mangan / Mn (mg)0,945%0,2714%
Selen / Se (µg)4684%13,825%
Jod / I (µg)11073%3322%
Vitaminer
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Vit. A (µg)58373%174,922%
Vit. D (µg)4,1783%1,2525%
Vit. E (mg)8,3369%2,521%
Vit. C (mg)37,547%11,2514%
Vit. B1 (mg)0,9284%0,2825%
Vit. B2 (mg)1,3395%0,429%
Vit. PP (mg)1594%4,528%
Vit. B6 (mg)1,2589%0,3827%
Vit. B9 (µg)16784%50,125%
Vit. B12 (µg)1,1747%0,3514%
Biotin (µg)12,525%3,758%
Vit. B5 (mg)2,542%0,7513%
Korn som inneholder gluten og kornprodukter, Soyabønner og produkter fremstilt av soyabønner, Melk og melkeprodukter (inkludert laktose)
Øverst på siden

219,00kr

Tilgjengelighet Midlertidig utsolgt

Selges kun med erklæring
Trenger du hjelp?

Vi har åpent mandag - fredag kl. 0900 - 1500. 
Ring oss på: 22 92 60 00

eller send oss en e-post

 

Tabell allergener

Activate prescription

Begynn med Eurodiet