Vi bruker informasjonskapsler for å sikre at vi gir deg den beste opplevelsen  vårnettside. Hvis du klikker på "Fortsett" knappen nedenfor, samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Hvis du ønsker mer informasjon om disse informasjonskapslenekan du klikke hereller endre nettleserens innstillinger for informasjonskapsler.

Mer informasjon

Kurv

Ingen produkter

0,00kr Frakt
0,00kr Total

Gå til kasse

Gratis levering
Cappuccino
Tilbake til Produkter

512

Pulverblanding med sukker og søtningsmiddel. Kalorifattig proteindrikk med redusert karbohydrat- og fettinnhold, økt vitamin- og mineralinnhold, 119 kcal per pose.

Mer detaljer

Fase 1
Vekt 150 g
Enhetsvekt 30 g
Porsjon 5
Melkeproteiner, eggehvite, hvetefiber*, smakstilsetning, soyaolje, pulverkaffe 5,2 %, mineraler (kalium, fosfor, magnesium, sink, jern, mangan, kopper, jod, selen), soyaproteiner, fruktose, fortykningsmiddel (xantangummi), natriumklorid, emulgator (soyalecitin), fargestoff (karamell), vitaminer (C, PP, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, biotin, D, B12), søtningsmiddel (kaliumacesulfam, sukralose), antioksidanter (askorbylpalmitat, dl-alfa-tokoferol). Kan inneholde spor av nøtter. * garantert glutenfri
makronæringsstoffer
100gPer porsjon% TEI
Energiverdi (kcal)396119
Energiverdi (kJ)1670501
Fett (g)6,31,914%
Mettede fettsyrer (g)1,40,4
Karbohydrater ( g)22,26,722%
Sukker (g)4,01,2
Fiber (g)9,82,9
Proteiner (g)57,717,358%
Salt (g)1,300,39
Mineraler
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Kalium / K (mg)171586%514,526%
Kalsium / Ca (mg)1050131%31539%
Fosfor / P (mg)810116%24335%
Magnesium / Mg (mg)13135%39,310%
Jern / Fe (mg)13,999%4,1730%
Sink / Zn (mg)880%2,424%
Kopper / Cu (mg)0,990%0,2727%
Mangan / Mn (mg)0,945%0,2714%
Selen / Se (µg)4887%14,426%
Jod / I (µg)11476%34,223%
Vitaminer
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Vit. A (µg)59374%177,922%
Vit. D (µg)4,386%1,2926%
Vit. E (mg)8,571%2,5521%
Vit. C (mg)38,748%11,6115%
Vit. B1 (mg)191%0,327%
Vit. B2 (mg)1,4100%0,4230%
Vit. PP (mg)15,496%4,6229%
Vit. B6 (mg)1,393%0,3928%
Vit. B9 (µg)16985%50,725%
Vit. B12 (µg)1,248%0,3614%
Biotin (µg)12,826%3,848%
Vit. B5 (mg)2,643%0,7813%
Soyabønner og produkter fremstilt av soyabønner, Melk og melkeprodukter (inkludert laktose)
Øverst på siden

209,00kr

Tilgjengelighet På lager

Selges kun med erklæring
Trenger du hjelp?

Vi har åpent mandag - fredag kl. 0900 - 1500. 
Ring oss på: 22 92 60 00

eller send oss en e-post

 

Tabell allergener

Activate prescription

Begynn med Eurodiet