Vi bruker informasjonskapsler for å sikre at vi gir deg den beste opplevelsen  vårnettside. Hvis du klikker på "Fortsett" knappen nedenfor, samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Hvis du ønsker mer informasjon om disse informasjonskapslenekan du klikke hereller endre nettleserens innstillinger for informasjonskapsler.

Mer informasjon

Kurv

Ingen produkter

0,00kr Frakt
0,00kr Total

Gå til kasse

Gratis levering
Krydret wok på nudler med smak av storfe
Tilbake til Produkter

710

En måltidserstatning for vektreduksjon, med 200 kcal per porsjon.

Mer detaljer

Hvorfor ikke prøve denne lekre måltidserstatningen som består av hurtigstekte nudler med storfe og krydder til en forandring? En utsøkt og original blanding av milde og krydrede smaker, som er så enkel å tilberede! Ved å erstatte to måltider om dagen med måltidserstatninger kan vekten reduseres i kombinasjon med et kalorifattig kosthold. Erstattes ett eller to måltider om dagen med måltidserstatninger, bidrar det også til å opprettholde vektreduksjonen.
Fase 3
Vekt 300 g
Enhetsvekt 60 g
Porsjon 5
Inneholder hurtigpasta 23% (laget av durumhvetemel, vann og salt), teksturert soya (soyaproteinkonsentrat, karamellfargestoff), tørkede grønnsaker (squash, gulrøtter, pulver av mild løk), hveteprotein, vegetabilsk fettpulver (soyabønneolje, glukosesirup, melkeprotein, emulgator: pentanatriumtrifosfat, antiklumpemiddel: kolloidal silisiumdioksid, naturlig aroma), smakstilsetninger, mineraler (kalium, kalsium, fosfor, magnesium, sink, jern, mangan, kopper, jod, selen), akasiegummi, gjærekstrakt, salt, hvitløkspulver, ingefærpulver, korianderblad, malt koriander, vitaminer (C, PP, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, biotin, D, B12), karamellfargepulver og kayennepepper. Kan inneholde spor av egg og selleri.
makronæringsstoffer
100gPer porsjon% TEI
Energiverdi (kcal)333200
Energiverdi (kJ)1404842
Fett (g)4,72,813%
Mettede fettsyrer (g)0,70,4
Karbohydrater ( g)33,219,940%
Sukker (g)4,92,9
Fiber (g)11,06,6
Proteiner (g)34,020,441%
Salt (g)3,101,86
Mineraler
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Kalium / K (mg)2146107%1287,664%
Kalsium / Ca (mg)36045%21627%
Fosfor / P (mg)27740%166,224%
Magnesium / Mg (mg)7721%46,212%
Jern / Fe (mg)857%4,834%
Sink / Zn (mg)4,8348%2,929%
Kopper / Cu (mg)0,5555%0,3333%
Mangan / Mn (mg)0,525%0,315%
Selen / Se (µg)27,550%16,530%
Jod / I (µg)6543%3926%
Vitaminer
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Vit. A (µg)35044%21026%
Vit. D (µg)2,550%1,530%
Vit. E (mg)542%325%
Vit. C (mg)22,528%13,517%
Vit. B1 (mg)0,5550%0,3330%
Vit. B2 (mg)0,857%0,4834%
Vit. PP (mg)956%5,434%
Vit. B6 (mg)0,7554%0,4532%
Vit. B9 (µg)10050%6030%
Vit. B12 (µg)0,728%0,4217%
Biotin (µg)7,515%4,59%
Vit. B5 (mg)1,525%0,915%
Korn som inneholder gluten og kornprodukter, Soyabønner og produkter fremstilt av soyabønner, Melk og melkeprodukter (inkludert laktose)
Øverst på siden

209,00kr

Tilgjengelighet På lager

Trenger du hjelp?

Vi har åpent mandag - fredag kl. 0900 - 1500. 
Ring oss på: 22 92 60 00

eller send oss en e-post

 

Tabell allergener

Activate prescription

Begynn med Eurodiet