We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you click on the “Continue” button below, you agree to our use of cookies. If you would like to find more information about these cookies please click here, or change your browser cookie settings.

More information
Nagerecht banaan-biscuit-caramel
Terug naar producten

506

Poederbereiding voor nagerecht, rijk aan eiwitten, met eenlaagsuikergehalte, verrijkt met vitaminen en mineralen, met zoetstoffen.

More details

Phase: 1
Gewicht: 150 g
Unit weight: 30 g
Portion: 5
Melkeiwitten, sojaproteïnen, karamelbiscuit 9% (tarwemeel, bruine suiker, zonnebloemolie, suiker, caramel 8% (suiker, water), zout, kaneel), erwtproteïnen, acaciagom, mineralen (kalium, calcium, natrium, fosfor, magnesium, zink, ijzer, mangaan, koper, jodium, selenium), verdikkingsmiddel (guargranenmeel, carraghenaan), eiwit, sojaolie, aroma’s, banaanvlokken (1.5%), zoetstoffen (kaliumacesulfaam, sucralose), emulgator (sojalecithine), vitaminen (C, PP, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, biotine, D, B12), zout, antioxydant (ascorbylpalmitaat, dl-alfa-tocoferol). Eventuele sporen van schaalvruchten.
Macronutriments
100gPer portie% TEI
Energetische waarde (kcal)360108
Energiewaarde (kJ)1516455
Vetten (g)6,62,016%
Verzadigde vetzuren (g)1,50,4
Koolhydraten ( g)11,03,312%
Suikers (g)4,11,2
Vezels (g)12,43,7
Eiwitten (g)58,017,464%
Zout (g)1,880,56
Mineralen
100g% ADHPer portie% ADH Portie
Kalium / K (mg)170585%511,526%
Calcium / Ca (mg)63079%18924%
Fosfor / P (mg)40057%12017%
Magnesium / Mg (mg)13035%3910%
Ijzer / Fe (mg)13,798%4,1129%
Zink / Zn (mg)7,979%2,3724%
Koper / Cu (mg)0,990%0,2727%
Mangaan / Mn (mg)0,8342%0,2512%
Selenium / Se (µg)4684%13,825%
Jodium / I (µg)11275%33,622%
Vitamines
100g% ADHPer portie% ADH Portie
Vit. A (µg)58373%174,922%
Vit. D (µg)4,1783%1,2525%
Vit. E (mg)8,369%2,4921%
Vit. C (mg)37,547%11,2514%
Vit. B1 (mg)0,9284%0,2825%
Vit. B2 (mg)1,3395%0,429%
Vit. PP (mg)1594%4,528%
Vit. B6 (mg)1,2589%0,3827%
Vit. B9 (µg)16784%50,125%
Vit. B12 (µg)1,1747%0,3514%
Biotine (µg)12,525%3,758%
Vit. B5 (mg)2,542%0,7513%
Glutenbevattende granen en productenop basis van glutenbevattende granen, Soja en producten op basis van soja, Melk en producten op basis van melk (inclusief lactose), Eieren en producten op basis van eieren
Haut de page

14,49 €

Hulp Nodig?

Our teams are ready to support you from Monday to Friday,
+352 263 00 812

Contact-us

Tableau d'allergènes

Activate prescription

Beginnen met Eurodiet