Vi bruker informasjonskapsler for å sikre at vi gir deg den beste opplevelsen  vårnettside. Hvis du klikker på "Fortsett" knappen nedenfor, samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Hvis du ønsker mer informasjon om disse informasjonskapslenekan du klikke hereller endre nettleserens innstillinger for informasjonskapsler.

Mer informasjon

Kurv

Ingen produkter

0,00kr Frakt
0,00kr Total

Gå til kasse

Gratis levering
Dessert med crème brûlée-smak
Tilbake til Produkter

536

Dessertblanding i pulverform, proteinrik, lite sukker, beriket med vitaminer og mineralstoffer, med søtningsmidler.

Mer detaljer

Fase 1
Vekt 150 g
Enhetsvekt 30 g
Porsjon 5
Melkeproteiner, akasiegummi, soyaproteiner, soyaolje, hveteproteiner, mineraler (kalium, kalsium, natrium, fosfor, magnesium, sink, jern, mangan, kopper, jod, selen), eggehvite, fortykningsmiddel (karragenan), smakstilsetning, emulgator (soyalecitin), fargestoff (betakaroten), søtningsmiddel (kaliumacesulfam, sukralose), vitaminer (C, PP, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, biotin, D, B12), antioksidanter (askorbylpalmitat, dl-alfa-tokoferol). Kan inneholde spor av nøtter.
makronæringsstoffer
100gPer porsjon% TEI
Energiverdi (kcal)363109
Energiverdi (kJ)1523457
Fett (g)8,82,622%
Mettede fettsyrer (g)1,70,5
Karbohydrater ( g)5,01,56%
Sukker (g)3,00,9
Fiber (g)15,84,7
Proteiner (g)58,017,464%
Salt (g)1,200,36
Mineraler
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Kalium / K (mg)164082%49225%
Kalsium / Ca (mg)70088%21026%
Fosfor / P (mg)48069%14421%
Magnesium / Mg (mg)12834%38,410%
Jern / Fe (mg)14,7105%4,4132%
Sink / Zn (mg)8,282%2,4625%
Kopper / Cu (mg)0,9898%0,2929%
Mangan / Mn (mg)0,8744%0,2613%
Selen / Se (µg)4989%14,727%
Jod / I (µg)11879%35,424%
Vitaminer
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Vit. A (µg)58373%174,922%
Vit. D (µg)4,1783%1,2525%
Vit. E (mg)8,3369%2,521%
Vit. C (mg)37,547%11,2514%
Vit. B1 (mg)0,9284%0,2825%
Vit. B2 (mg)1,3395%0,429%
Vit. PP (mg)1594%4,528%
Vit. B6 (mg)1,2589%0,3827%
Vit. B9 (µg)16784%50,125%
Vit. B12 (µg)1,1747%0,3514%
Biotin (µg)12,525%3,758%
Vit. B5 (mg)2,542%0,7513%
Korn som inneholder gluten og kornprodukter, Soyabønner og produkter fremstilt av soyabønner, Melk og melkeprodukter (inkludert laktose)
Øverst på siden

219,00kr

Tilgjengelighet På lager

Selges kun med erklæring
Trenger du hjelp?

Vi har åpent mandag - fredag kl. 0900 - 1500. 
Ring oss på: 22 92 60 00

eller send oss en e-post

 

Tabell allergener

Activate prescription

Begynn med Eurodiet