Vi bruker informasjonskapsler for å sikre at vi gir deg den beste opplevelsen  vårnettside. Hvis du klikker på "Fortsett" knappen nedenfor, samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Hvis du ønsker mer informasjon om disse informasjonskapslenekan du klikke hereller endre nettleserens innstillinger for informasjonskapsler.

Mer informasjon

Kurv

Ingen produkter

0,00kr Frakt
0,00kr Total

Gå til kasse

Gratis levering
Kremet grønnsakssuppe med krutonger
Tilbake til Produkter

561

Suppeblanding i pulverform, proteinrik, beriket med vitaminer og mineralstoffer.

Mer detaljer

Denne kremede grønnsakssuppen med krutonger er en klassiker som nå har blitt enda mer velsmakende.
Fase 1
Vekt 150 g
Enhetsvekt 30 g
Porsjon 5
Soyabønneprotein (sulfitter, emulgator: soyabønnelecitin), erteprotein, arabisk gummi, krutonger 7 % (hvetemel, solsikkeolje, gjær, salt), grønnsaker 5,2 % (purre, gulrot, poteter), mineralstoffer (kalium, kalsium, fosfor, magnesium, jern, sink, kopper, mangan, jod, selen), fett i pulverform (soyabønneolje, glukosesirup, melkeprotein, stabilistor: natrium-tripolyfosfat, antiklumpemiddel: silikondioksid, naturlig smakstilsetning), salt, fortykningsmidler (guarkjernemel), smakstilsetninger, aminosyrer (L-metionin, L-treonin, L-valin), persille, fargestoffer (betakaroten, klorofyllin), vitaminer (C, PP, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, biotin, D, B12). Kan inneholde spor av egg og selleri.
makronæringsstoffer
100gPer porsjon% TEI
Energiverdi (kcal)359108
Energiverdi (kJ)1510453
Fett (g)7,02,118%
Mettede fettsyrer (g)1,20,4
Karbohydrater ( g)10,03,011%
Sukker (g)2,10,6
Fiber (g)9,82,9
Proteiner (g)59,017,766%
Salt (g)3,701,11
Mineraler
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Kalium / K (mg)171086%51326%
Kalsium / Ca (mg)61076%18323%
Fosfor / P (mg)53476%160,223%
Magnesium / Mg (mg)13135%39,310%
Jern / Fe (mg)17,2123%5,1637%
Sink / Zn (mg)7,979%2,3724%
Kopper / Cu (mg)0,990%0,2727%
Mangan / Mn (mg)0,840%0,2412%
Selen / Se (µg)4684%13,825%
Jod / I (µg)10872%32,422%
Vitaminer
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Vit. A (µg)58373%174,922%
Vit. D (µg)4,1783%1,2525%
Vit. E (mg)8,3369%2,521%
Vit. C (mg)37,547%11,2514%
Vit. B1 (mg)0,9284%0,2825%
Vit. B2 (mg)1,3395%0,429%
Vit. PP (mg)1594%4,528%
Vit. B6 (mg)1,2589%0,3827%
Vit. B9 (µg)16784%50,125%
Vit. B12 (µg)1,1747%0,3514%
Biotin (µg)12,525%3,758%
Vit. B5 (mg)2,542%0,7513%
Korn som inneholder gluten og kornprodukter, Soyabønner og produkter fremstilt av soyabønner, Melk og melkeprodukter (inkludert laktose)
Øverst på siden

219,00kr

Tilgjengelighet På lager

Selges kun med erklæring
Trenger du hjelp?

Vi har åpent mandag - fredag kl. 0900 - 1500. 
Ring oss på: 22 92 60 00

eller send oss en e-post

 

Tabell allergener

Activate prescription

Begynn med Eurodiet