Vi bruker informasjonskapsler for å sikre at vi gir deg den beste opplevelsen  vårnettside. Hvis du klikker på "Fortsett" knappen nedenfor, samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Hvis du ønsker mer informasjon om disse informasjonskapslenekan du klikke hereller endre nettleserens innstillinger for informasjonskapsler.

Mer informasjon

Kurv

Ingen produkter

0,00kr Frakt
0,00kr Total

Gå til kasse

Gratis levering
Rød smoothie med fruktsmak
Tilbake til Produkter

711

En måltidserstatning for vektreduksjon, i form av en rød smoothie med smak av frukt, som inneholder sukker og søtningsmidler, med 219 kcal per porsjon.

Mer detaljer

Hvis du liker smoothie, kommer du til å elske denne måltidserstatningen for vektreduksjon: en lekker rød fruktsmoothie med fyldig, myk smak. Det er også en ideell drikk å starte dagen med eller når du vil unne deg noe godt mellom måltidene. Ved å erstatte to måltider om dagen med måltidserstatninger kan vekten reduseres i kombinasjon med et kalorifattig kosthold. Erstattes ett eller to måltider om dagen med måltidserstatninger, bidrar det også til å opprettholde vektreduksjonen.
Fase 3
Vekt 290 g
Enhetsvekt 58 g
Porsjon 5
Melkeprotein (emulgatorer: solsikke- og soyabønnelecitin), hvetemaltodekstrin, mineraler (kalium, kalsium, fosfor, magnesium, jern, sink, kopper, mangan, jod, selen), fortykningsmiddel (guarkjernemel), hveteprotein, erteprotein, pulverisert vegetabilsk fett (raffinert soyabønneolje, glukosesirup, melkeprotein, stabilisator: natriumtrifosfat, antiklumpemiddel: silisiumdioksid, naturlig aroma), soyabønneprotein, smakstilsetning, fargestoffer: rødbetepulver (konsentrert saft av rødbete, maltodekstrin, surhetsregulator: sitronsyre, karamellfargestoff), surhetsregulator (sitronsyre) vitaminer (C, PP, E, B5, B2, B6, B1, A, B9, biotin, D, B12), søtningsmidler (kaliumacesulfam, sukralose) og antioksidant (askorbylpalmitat). Kan inneholde spor av egg og nøtter.
makronæringsstoffer
100gPer porsjon% TEI
Energiverdi (kcal)377219
Energiverdi (kJ)1587920
Fett (g)6,83,916%
Mettede fettsyrer (g)2,41,4
Karbohydrater ( g)36,821,339%
Sukker (g)5,13,0
Fiber (g)5,53,2
Proteiner (g)39,422,842%
Salt (g)0,800,46
Mineraler
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Kalium / K (mg)157079%910,646%
Kalsium / Ca (mg)62078%359,645%
Fosfor / P (mg)45665%264,4838%
Magnesium / Mg (mg)9024%52,214%
Jern / Fe (mg)8,762%5,0536%
Sink / Zn (mg)4,848%2,7828%
Kopper / Cu (mg)0,770%0,4141%
Mangan / Mn (mg)0,630%0,3517%
Selen / Se (µg)3767%21,4639%
Jod / I (µg)6745%38,8626%
Vitaminer
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Vit. A (µg)35444%205,3226%
Vit. D (µg)2,550%1,4529%
Vit. E (mg)5,143%2,9625%
Vit. C (mg)22,728%13,1716%
Vit. B1 (mg)0,655%0,3532%
Vit. B2 (mg)0,964%0,5237%
Vit. PP (mg)9,861%5,6836%
Vit. B6 (mg)0,857%0,4633%
Vit. B9 (µg)10955%63,2232%
Vit. B12 (µg)0,832%0,4619%
Biotin (µg)8,216%4,7610%
Vit. B5 (mg)1,627%0,9315%
Korn som inneholder gluten og kornprodukter, Soyabønner og produkter fremstilt av soyabønner, Melk og melkeprodukter (inkludert laktose)
Øverst på siden

219,00kr

Tilgjengelighet På lager

Trenger du hjelp?

Vi har åpent mandag - fredag kl. 0900 - 1500. 
Ring oss på: 22 92 60 00

eller send oss en e-post

 

Tabell allergener

Activate prescription

Begynn med Eurodiet