Vi bruker informasjonskapsler for å sikre at vi gir deg den beste opplevelsen  vårnettside. Hvis du klikker på "Fortsett" knappen nedenfor, samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Hvis du ønsker mer informasjon om disse informasjonskapslenekan du klikke hereller endre nettleserens innstillinger for informasjonskapsler.

Mer informasjon

Kurv

Ingen produkter

0,00kr Frakt
0,00kr Total

Gå til kasse

Gratis levering
Karamelldessert og pepperkake
Tilbake til Produkter

504

Dessertblanding i pulverform, proteinrik, lite sukker, beriket med vitaminer og mineralstoffer, med søtningsmidler.

Mer detaljer

Fase 1
Vekt 150 g
Enhetsvekt 30 g
Porsjon 5
Melkeprotein, soyabønneprotein, fett i pulverform (melkeprotein, soyabønneolje, antioksidanter: askorbylpalmitat og dl-alfa-tokoferol, emulgator: soyabønnelecitin), arabisk gummi, pepperkakesmuler 4,8% (hvetemel, sukker, honning, krydder (koriander, kanel, muskat, kardemomme, stjerneanis, anisfrø, fennikel), brunt sukker, bakepulver (natriumsyrepyrofosfat og bikarbonat)), mineralstoffer (kalium, fosfat, magnesium, jern, sink, mangan, kopper, jod, selen), eggehvite, fortykningsmidler (guarkjerne og karragenanmel), smakstilsetning, matfargestoffer (karamell), salt, karamellpulver 0,6 %, fruktose, vitaminer (C, PP, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, biotin, D, B12), kunstig søtningsmiddel (sukralose). Kan inneholde spor av nøtter.
makronæringsstoffer
100gPer porsjon% TEI
Energiverdi (kcal)370111
Energiverdi (kJ)1560468
Fett (g)7,12,117%
Mettede fettsyrer (g)1,70,5
Karbohydrater ( g)12,03,613%
Sukker (g)5,01,5
Fiber (g)9,12,7
Proteiner (g)60,018,065%
Salt (g)2,100,63
Mineraler
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Kalium / K (mg)168084%50425%
Kalsium / Ca (mg)62078%18623%
Fosfor / P (mg)50071%15021%
Magnesium / Mg (mg)12533%37,510%
Jern / Fe (mg)14,5104%4,3531%
Sink / Zn (mg)880%2,424%
Kopper / Cu (mg)0,990%0,2727%
Mangan / Mn (mg)0,945%0,2714%
Selen / Se (µg)4684%13,825%
Jod / I (µg)11073%3322%
Vitaminer
100g% RDAPer porsjon% RDA Porsjon
Vit. A (µg)58373%174,922%
Vit. D (µg)4,1783%1,2525%
Vit. E (mg)8,3369%2,521%
Vit. C (mg)37,547%11,2514%
Vit. B1 (mg)0,9284%0,2825%
Vit. B2 (mg)1,3395%0,429%
Vit. PP (mg)1594%4,528%
Vit. B6 (mg)1,2589%0,3827%
Vit. B9 (µg)16784%50,125%
Vit. B12 (µg)1,1747%0,3514%
Biotin (µg)12,525%3,758%
Vit. B5 (mg)2,542%0,7513%
Soyabønner og produkter fremstilt av soyabønner, Melk og melkeprodukter (inkludert laktose)
Øverst på siden

219,00kr

Tilgjengelighet På lager

Selges kun med erklæring
Trenger du hjelp?

Vi har åpent mandag - fredag kl. 0900 - 1500. 
Ring oss på: 22 92 60 00

eller send oss en e-post

 

Tabell allergener

Activate prescription

Begynn med Eurodiet